ממליצים


שמואל צור – שופט ,אב בית הדין לעבודה בדימוס, סופר

 

הייתה לי חוויה מיוחדת לעבוד עם דרור אדם שאייר את הספר לילדים שכתבתי "סבא, שיר סיפור" בהוצאת "גוונים". אין ספק שאחד המפתחות להצלחה של ספר לילדים הוא החיבור והדיאלוג בין הטקסט לאיור: הטקסט מספר והאיור ממחיש אותו ולמעשה "משוחח" אתו.

כך היה בעבודתי המשותפת עם דרור: הוא קרא את הטקסט והתחבר אליו. הוא נכנס אל עומק הדמויות והמחיש את הטקסט. הוא פירש את הטקסט ביד אומן, ברגישות, בחיוניות, בחן רב ובהומור דק. האיורים של דרור הפכו לחלק אינטגראלי של הספר ולחוויה לקורא או למאזין הצעיר.

לאחר צאת הספר לאור היו לי מספר הזדמנויות לקרוא סיפורים מתוך הספר ל"קהל היעד" שלו – לילדי גני הילדים של הנכדים שלי. זאת הייתה לי חוויה מיוחדת ובמיוחד הייתה לי חוויה לראות כל נכד כשהוא מציג את האיורים שבספר לעיני ילדי הגן כאילו אומר – הנה הסיפור לנגד עיניכם בציור.

תודה לך דרור על שיתוף הפעולה המפרה.

שמואל צור, תל-אביב

book-illustration-shtz

יקי אקרמן -צלם ומפיק

 

אדם דרור הנו אדם מיוחד וייחודי, אך קודם כל הינו אדם – (מאנטש), כיף לעבוד במחיצתו, מקצועי ויצירתי. אדם רגיש, בעל מעוף ודמיון, יודע להקשיב ולהגשים את הכתוב בסיפור ולזרום עם הסופר.

אמן, אוטודידקט, מלא רעיונות כרימון, עם יכולות ביצוע גבוהות ביותר. אני אישית עובד עם אדם כשנתיים, ללא הכרות קודמת. הוקסמתי מיכולותיו, מומלץ בחום.

יקי אקרמן, רחובות

אתר: www.maofal.com

book-illustration-shmuel

לדרור אדם

רציתי להודות לך על העבודה המשותפת באיור הספר " מחשבות מהפנקס הכחול" האיורים יפים ,מקצועיים, שובבים ויצירתיים- כך שהתוצאה נהדרת. גם תהליך העבודה היה נעים ופורה. נהניתי משיתוף הפעולה המלא והמחויב שלך, מהיצירתיות והכישרון שלך, מהחיוביות הכללית שלך וכמובן מהיעילות והמקצועיות שלך.תודה:רועי הררי

book-illustration-harari

יעל הדס- סופרת, מפתחת סדנאות העצמה לילדים

 

לכל המעוניין,

דרור אדם אייר את ספרי , "כוכבי הקסם של מיריולה", איוריו מרהיבים ומעוררים התפעלות של כל מי שרואה את הספר.מאוד נהניתי לעבוד איתו. הוא עבד במקצועיות והיה שותף דרך מצויין: הוא ייעץ ונתן תמיכה ומענה לכל מה שנדרש. לקבלת תוצר מושלם הוא הוביל את העיצוב הגרפי ונתן מענה גם בהיבט הזה, כאשר טובת הספר היתה לנגד עיניו.

דרור עשה את מלאכתו עם הרבה תשומת לב לפרטים תוך מיקוד במטרה ועמידה בזמנים ובתכנים שהוסכמו ביננו מראש. האיורים היפים והמושקעים ממחישים את העלילה ומספרים את הסיפור בצבעים עליזים דרך דמויות המצויירות עם הרבה הבעה, חן והומור. הוא החיה באיוריו את מה שעד אז היה רק בדמיוני.

אני מאחלת לדרור המון הצלחה בהמשך הדרך

תודה רבה ובברכה,

יעל הדס נעמן-ספיר,  רחובות

www.facebook.com/miryola.stars

miryula

יהודה אופנר- פסיכותראפיסט מייסד מכון "מיתר", סופר

 

על המאייר דרור אדם

חיפשתי וחיפשתי ולמזלי הטוב מצאתי את האיש. האם זה רק מזל? כנראה שלא. דרור אדם הוא המאייר המעשיר והמדייק ביותר שפגשתי. מעשיר בפרטים חשובים, מדייק את האיור כך שיתמוך ויחזק את הסיפור, והחשוב מכל, איוריו יפים להפליא ופשוטים וקלים להבנה.

עשרה ספרים אייר עבורי האיש המוכשר הזה:

2 ספרי גמילה לפעוטות – מוץ המוצץ החמוץ
תותוני התות לא יודע מה עושים בסיר
5 ספרי ילדים – בארץ הכל הפוך
אביר האומץ
מועצת חכמי הטבע
גיבורי החלומות
ספר ילדים להורים מבולבלים
3 ספרי ילדים/נוער – חבורת ציק טוף
חבורת ציק טוף, חטיבת הביניים
חבורת ציק טוף, מחויבות ואחדות
תודה, דרור אדם, אני מכין לך עוד ספרים.

יהודה אופנר

www.yehudaoffner.co.il

tziktop

שמש משה ודליה- כתבו ביוגרפיה

 

לשם הוצאת ספר אוטוביוגרפיה וספורי ילדות נזקקנו למאייר, לאחר פניות למאיירים רבים אשר אכזבו אותנו מאד- זכינו בסוף להגיע לדרור אדם.

פגשנו אדם כשרוני מאד, אדיב, אכפתי, אחראי אשר מייד התחבר לסיפורים השונים והרבים, האיורים קלעו למטרה והתוצאה הייתה מדהימה.

אנו ממליצים מכל הלב ובחום רב לפנות אליו אישית- וסמוכים ובטוחים שלא תתאכזבו.

שמש משה ודליה, מושב מולדת

shemesh

יהודית בסה – סופרת ומשוררת

 

לדרור הצייר, המלחין בצבעים ומאיר בקווים את הצפון בלבם של השירים.זכיתי בך כמאייר לספר שירי "כששחר עולה העולם רואה"-ספר שירים לילדים שיצא לאור בהוצאת ש. זק ב2010. במבט ראשון גיליתי שלפני מאייר שהוא גם משורר. עתיר רגש וכשרון.באיורים הססגוניים והמרהיבים לשירי הצלחת לבטא את פעימות הלב של המילים כולל ההדהוד שלהם.
התעמקת בשירים ובמכחול לבך קראת את הדקויות של הבין לבין ובמכחול לבך הארת את החבוי בין הגלוי לסמוי. ואכן הייתה לי זו, חווית החוויות.

במכחול רגיש מאד ציירת את השירים והבאת לידי בטוי באופן קסום ומופלא את מגוון הרגשות המאפיינים את השירים שלי. השמחה, ההומור, החיוניות, הטבע על סולם צליליו בין המוחשי למופשט. איורים קוויים לצד איורים אנתרופוסופיים לשירי הטבע והאווירה, במרקם צבעים מאד לא קונבנציונלי , והרעיונות המקוריים והייחודיים שלך באיורים למשל במספרים המואנשים וכן ביתר השירים.—-ממש שכרון חושים!!!

נהניתי מן העבודה הפורייה אתך .העמידה בלוח הזמנים, האחריות והאמון. אשמח לחוות אתך את הקסם הזה באיוריך לספרי הבאים.

תודה ענקית יהודית, ירושלים

yehudit
קובי כהנוביץ' – שירת בתפקידים בכירים בצה''ל, כתב ספרי ילדים ורומנים למבוגרים

 

שלום דרור אדם.

בשעה טובה ספרי "הכלב המדבר," שאיירת בכישרון רב עומד לצאת לאור בזמן הקרוב.

אני שמח שמצאתי אותך לפאר את הספר באיוריך.

תודה לך על האיורים המקסימים, שובי העין שייהנו את כל הקוראים, הן הילדים, הן ההורים, הן הסבתות והסבים וכל מי שהספר יגיע לידיו.

אני מאחל לך כל טוב והצלחה בהמשך דרכך.

בברכה

 

book-illustration-kc

אביה בנימין יועצת אסטרולוגית ומאמנת אישית

 

תודה רבה על האיורים היפיפיים שתרמו רבות לספר אסטרולוגיה לצעירים ולצעירים ברוחם

"עניין של מזל". היה כיף ולעיתים ממש מפתיע לקבל כל פעם מחדש איורים מדליקים.

מצאתי אותך בשיטוט ברשת, כשלא היה לי ברור איך ייראה הספר שכל כך האמנתי בו. היה בידי טקסט ופנטזיה על ספר שייתן לו ביטוי ויזואלי מדליק, הומוריסטי ושיתכתב עם הטעם שלי. ואז מצאתי אותך דרור. מהרגע הראשון נדלקתי על האיורים שלך והיה לי ברור שתצליח להתחבר לפנטזיה שלי. הצלחת בכך מעבר לכל דמיון! כל איור ששלחת, העלה חיוך, שמחה ותחושה נפלאה של סיפוק. זה קרה יותר מ- 40 פעם וגרם לתהליך העבודה להיות מהנה ביותר.

אין ספק שהמקצועיות שלך, הגישה ותהליך העבודה, הפכו את "לידת הספר" לזורמת ויצירתית

אביה בנימין

book-illustration-alab

עו''ד אסתי לב – אסטרולוגית

 

שלום דרור, סוף סוף ספרנו "עניין של מזל" יוצא לאור.אני רוצה להודות לך על תרומתך להצלחת הספר, על האיורים המקסימים שמלווים את דפיו (26 במספר).בכל איוריך קלעת בדיוק למה שהתבקשת. לא יכולתי לבקש איורים שונים או מוצלחים יותר. אני רוצה גם לציין לטובה את היעילות, המהירות והאכפתיות שלך. העבודה אתך זרמה בכיף, בהנאה וללא עיכובים. ושוב תודה על העבודה הנפלאה שלך, נשלח לך בהקדם עותקים מהספר ונקווה לשיתוף פעולה פורה גם בעתיד.

שלך בידידות, אסתי לב

book-illustration-alab

הרב שלום דובער הלוי וולפא"

 

האיורים שביצע עבורנו מר דרור אדם, ביטאו את הנקודה הפנימית שרצינו להביע, והתאימו לטקסטים בדייקנות רבה. העבודה עם דרור נעימה וזורמת באופן חלק. המחירים נוחים והלקוח מקבל תמורה מלאה לכסף שהוא משקיע.

הרב שלום דובער הלוי וולפא, "מכון הרמב"ם השלם

book-illustration-rsd

פרופ' ספי עוזיאל

 

האיורים של דרור לספרי התרנגולת מצלצלת- הסוד של חיות הכפר מקסימים.

דרור היה שותף בתהליך היצירה ,והיה פתוח לכל הצעה תוך כדי העבודה.

דרור הינו אדם נעים סבר ואופטימי, ועובדה זו מתבטאת בציורים התמימים עם הצבעים החמים.

אין ספק שכאשר ספרי הבא ייכתב המאייר הנבחר יהיה דרור אדם.

ממליץ מכל הלב

בהערכה

פרופ' ספי עוזיאל, כפר סבא

book-illustration-si

ד''ר אלי שגיא – פסיכותראפיסט , מרצה וכותב בתחום הפסיכולוגיה,

 

לדרור אדם שלום.

ברצוני להודות לך על האיורים שאיירת לספרי "ילדים זה שמחה".היו לי בראש תוכניות וכוונות והאופן שבו הוצאת אותם לפועל הביא לתוצאה שהיא הרבה מעבר למה שדימיינתי שיכול להיות והרבה מעבר לציפיות שלי.

ניחת במעוף, יצירתיות, חדשנות שמעוררים התפעלות מחד ועונג מאידך.

האופן בו היית קשוב לתחושותי, הציפיות שלי והרצונות שלי, גרמו לשיתוף הפעולה ביננו להיות חוויה נהדרת – דבר שאינו מובן מאליו, במיוחד כשהציפייה היא שילוב של הומור בכל איור.

אשמח מאוד לשתף פעולה בעתיד.

ד''ר אלי שגיא, רמת השרון

www.some1totalk2.com

book-illustration-dras

איילין ענני – סופרת ספרי ילדים, ראשון לציון

 

כשראיתי את הסקיצה הראשונה של סופי, הרגשתי מיד שאלוהים מחבק אותי.דרור הוא לא סתם אמן, הוא אמן עם לב גדול ונשמה גדולה שהצליח בכישרון רב לבטא באיוריו שלל רגשות שהתפתחו במהלך הסיפור ולהכניס את הקורא לתוך עולם אמיתי, מרגש וצבעוני.

איילין ענני

book-illustration-ia

שושי גל מפתחת תכניות לימוד, הוראה מתקנת, סופרת.

 

דרור אדם אייר את ספר הבכורים שלי "בחצר שלנו בכפר-אחים".בזכות איוריו היפים בסגנון ריאליסטי הספר זוכה להתעניינות ולמחמאות.

עלי לציין שמעבר להיותו מאייר מוכשר, דרור הוא אדם נעים תקשורתי ושופע רעיונות.

נוצרו בין המשפחות קשרים קרובים וגם אשתו אסנת, שהיא עורכת לשונית, הייתה מעורבת בעריכה.

דרור אוהב את עבודתו ומשקיע בה מכל הלב והכישרון שהתברך בו, הוא בלט מעל כל המאיירים שבדקתי.

דרור ליווה אותי גם בתהליך הוצאת הספר לאור ואני מודה לו על כך ועל המכלול.

תודה על הגשמת חלום.

שושי גל.

book-illustration-sg